Для відповідальних за ДПА/ЗНО в ОТГ, керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 28.01.2022 20:13
Кількість переглядів: 110

Повідомляємо, що  26.01.2022 Український центр оцінювання якості освіти на своєму YouTube каналі провів вебінар, під час якого було розглянуто питання підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, а саме як зареєструватися для участі в ДПА/ЗНО, в які терміни та на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.

Цей ефір розпочав низку випусків «ЗНО-2022: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.

Пропонуємо для педагогічних працівників, випускників та їхніх батьків переглянути наступний відеоматеріал: