A A A K K K
для людей із порушенням зору
Мокрокалигірська громада
Черкаська область, Звенигородський район

ДПС інформує

 


Про "Електронний кабінет"Інформація Катеринопільської державної податкової інспекції ГУ ДПС у Черкаській області про боржників зі сплати податків по Мокрокалигірській ТГ.


 

Активи які підлягають одноразовому (спеціальному) декларуванню

Заповнення додатка 4ДФ до Розрахунку з типом «Уточнюючий»

Де в приватній частині Електронного кабінету наявна інформація про всі коди видів економічної діяльності (КВЕД) платника податків та про основний КВЕД?

Одноразове (спеціальне) добровільне декларуванняЧи передбачені будь-які особливості для визначення ліквідних активів?

Відпрацювання ймовірних вигодонабувачів за переліками Тимчасової слідчої комісії

Відповідальність за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД

Термін подачі повідомлення за ф. № 20-ОПП

Стан роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінювання ступеня ризиків

Платникам податків Черкащини у січні - липня 2021 року  відшкодовано 541,4 млн гривень податку на додану вартість

Запит про отримання витягу щодо стану розрахунків з бюджетами та цільовими фондами за даними органів ДПС через Електронний кабінет

Алгоритм дій у разі зміни даних, які вносяться до облікової картки ФО – платника податків (заява за ф. № 5ДР)

Витрати на навчання на військовій кафедрі: чи є право на податкову знижку?

Припинення діяльності ФОП ІІ групи

Способи повідомлення ДПС про відсутність/невідповідність інформації про марку акцизного податку за результатами пошуку в електронному сервісі «Пошук акцизної марки»

Чи включається до оподаткованого доходу сума боргу, яка анульована кредитором до закінчення строку позовної давності?

Cплата ПДФО до бюджету ФО - резидентом

ФО – резидент, яка отримала іноземні доходи, має подати документ контролюючому органу щодо сплати податки за межами УкраїниПлатниками податків Черкащини за 2020 рік  сплачено  250,2 млн  гривень акцизного податку

Результати деклараційної кампанії – 2020

Справляння екологічного податку у 2021 році

За 2020 рік місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування отримали 30,1 млн гривень

Декларування-2021 : декларування доходів одноосібниками

Перерахунок ПДФО

Підсумки результатів операції «Урожай – 2020»  на Черкащині

Майже 96,5 тисячам платників податків Черкаської області списано податковий борг на загальну суму 28 млн гривень

Сплата ЄСВ підприємцями

Сплата ЄСВ  самозайнятими особами в 2021 році

Способи подання заяви про повернення надміру та/або помилково сплачених сум ЄВ

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють експортно-імпортні операції Національний банк України збільшив строки розрахунків за експортно-імпортними операціями до 180 календарних днів.

Робота банківської системи України в період запровадження воєнного стану регулюється, зокрема, постановою Правління Національного банку України від 24 лютого 2022 року №18 «Про роботу банківської системи в період запровадження воєнного стану».

11:58:04 05.08.2022

Чи обов’язково СГ (в т.ч. платникам єдиного податку), які здійснюють роздрібну торгівлю пивом (в т.ч. виключно пивом), для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями обладнувати місце торгівлі РРО/ПРРО?

Для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями суб’єктам господарювання в (т.ч. платникам єдиного податку) для здійснення роздрібної торгівлі пивом (в т.ч. виключно пивом) необхідно обов’язково обладнати місця торгівлі реєстраторами розрахункових операцій (далі – РРО)/програмними РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів (формуванням електронних розрахункових документів) встановленої форми.

11:57:14 05.08.2022

Чи переноситься право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року на наступні податкові роки?

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.     

11:56:48 05.08.2022

В якому розмірі ФО – платник ПДФО може включити до податкової знижки суму понесених витрат у вигляді пожертвувань або благодійних внесків, переданих неприбутковим організаціям, та які підтверджуючі документи необхідно надати контролюючому органу?

Фізична особа – платник податку на доходи фізичних осіб, яка має право скористатись правом на нарахування податкової знижки щодо сум понесених витрат у вигляді коштів або вартості майна, переданих як пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям зобов’язана подати до контролюючого органу разом з річною податковою декларацією про майновий стан і доходи копії платіжних та розрахункових документів, зокрема, квитанції, фіскальні чеки, що ідентифікують надавача послуг і особу, яка звертається за податковою знижкою (їх отримувача), а також копію договору про пожертву.

11:55:14 05.08.2022

Право на отримання податкової знижки в частині процентів за користування іпотечним житловим кредитом

Головне управління ДПС у Черкаській області повідомляє, що відповідно до п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 та п. 175.1 ст. 175 розділу IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) платник податку - резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

11:53:37 05.08.2022

Хто не може бути резидентом Дія Сіті

Головне управління ДПС у Черкаській області  повідомляє, що частиною 2 статті 5 Закону України від 15 липня 2021 року № 1667-IX «Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні» (далі - Закон № 1667) визначено коло суб’єктів, які не можуть бути резидентами Дія Сіті. Зокрема, це стосується юридичної особи:

11:52:45 05.08.2022

Граничний термін сплати податку за деклараціями з ПДВ за лютий – травень 2022 року – 31.07.2022 року

Якщо перехід на єдиний податок за ставкою 2 відс. доходу відбувається починаючи з 27.05.2022 та суб’єкти господарювання мають можливість виконувати свої податкові обов’язки, то реєстрація податкових накладних чи розрахунків коригування, складених за операціями з постачання товарів/послуг, здійснених протягом лютого – травня 2022 року, в Єдиному реєстрі податкових накладних  здійснювалась до 15.07.2022. Податкову декларацію з ПДВ за лютий – травень 2022 року, необхідно було подати до 20.07.2022 (тобто, по 19.07.2022 включно), а граничний термін сплати податку за деклараціями за лютий – травень 2022 року – 31.07.2022.

11:51:17 05.08.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь