Інформація для жителів громади

ГК «Нафтогаз України» пропонує перевірити та оновити особисті дані за особовим рахунком.

Як це зробити онлайн?

Актуалізація даних є важливою процедурою, адже від неї залежить правильність нарахувань в платіжках, швидкий доступ до онлайн сервісів нашої компанії, коректне інформування, вчасна передача показань та надання актуальної інформації за особовим рахунком.

Відтепер для виправлення неточностей  в особистих даних клієнта, зокрема, у разі зміни номера телефона, адреси електронної пошти,  назви вулиці тощо не обов’язково звертатись у відділення партнерів або центри обслуговування клієнтів. Відтепер оновити дані можна всього в 3 кроки на сайті https://gas.ua.

Зробити це можна у розділі «Клієнтам», натиснувши на віконце  «Актуалізація даних»:

• створіть запит
  • надайте необхідні документи
  • підпишіть заяву онлайн

Важливо: обробка персональних даних відбуватиметься із чітким дотриманням Закону України «Про захист персональних даних».

Права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану

Права споживачів на придбання через інтернет-магазин "ДроваЄ"

Алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту

П А М Я Т К А