Інформація для жителів громади

Алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту

Дотація фермерам

ІНФОРМАЦІЯ ДЕПАРТАМЕНТУ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО

ГОСПОДАРСТВА ЧЕРКАСЬКОЇ ОДА ЩОДО ПАСАЖИРСЬКИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

П А М Я Т К А

порядок дій населення

у разі оголошення евакуації

ІНФОРМАЦІЯ СЛУЖБИ МІСЦЕВИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ

До відома землевласників, землекористувачів !

Перевірте відомості про свої земельні ділянки на Публічні кадастрові карті України право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене Державним актом (договором оренди) та відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру (далі ДЗК), тому є необхідність невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК.

Якщо ж відомості про земельну ділянку не внесені до ДЗК, то таку ділянку неможливо продати, подарувати, успадкувати, віддати в заставу, здійснити поділ або об’єднати, здати в оренду тощо. Саме тому Держгеокадастр Черкаської області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій на необхідність невідкладного внесення відомостей про земельні ділянки до ДЗК. Внесення відомостей до ДЗК здійснюється на підставі затвердженої документації із землеустрою, розробниками документації є юридичні особи, фізичні особи –підприємці, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та відповідають за якість робіт із землеустрою.

Відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України, є відкритими та опубліковані в мережі інтернет на веб-сторінці Публічна кадастрова карта (https://newmap.land.gov.ua).

Положення про порядок проведення громадського обговорення кандидатури старости

ПРАВИЛА

утримання та збереження полезахисних лісових смуг, розташованих на землях сільськогосподарського призначення