Телефон довіри
З метою оперативного реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми в громаді, налагодження зв'язку між сільською радою та населенням громади, а також зменшення потоку письмових звернень громадян та кількості відвідувачів на особистих прийомах згідно із Законом України "Про місцеві та державні адміністрації" та Указом Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізаціїта гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" у Мокрокалигірській територіальній громаді працює телефон довіри.
Жителі громади можуть зателефонувати за номером 04742 91249 з 8:00 до 17:00, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію.
Всі дзвінки будуть зареєстровані працівниками і подані на розгляд керівництву громади для вжиття заходів та вирішення. Кожне Ваше звернення буде уважно вивчене, а про результати Вам повідомлять особисто.