«КРИЗОВЕ ТА ЕКСТРЕНЕ ВТРУЧАННЯ»

Інформаційна картка соціальної послуги

«КРИЗОВЕ ТА ЕКСТРЕНЕ ВТРУЧАННЯ»

Комунальна установа

Центр надання соціальних послуг

Мокрокалигірської сільської ради  Черкаської області

• вул.Б.Хмельницького, 19  с.Мокра Калигірка,  Катеринопільський район, Черкаська обл.,
  • контактний телефон: 0680399315
  • електронна адреса:  tertsentr_mokra@ukr.net
  • прийомні години: понеділок – четвер:  8-00 – 17-15;

п’ятниця:  8-00 – 16-00, обідня перерва з 13-00 – 14-00

1.

Зміст послуги

Психологічна допомога (консультування, підтримка, діагностика, корекція), надання інформації з питань соціального захисту населення, допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами, представництво інтересів, корекція сімейних стосунків, допомога особам, які постраждали від насильства в сім’ї, допомога в отриманні безоплатної правової допомоги, організація надання невідкладної медичної допомоги, організація надання притулку.

2.

Документи, необхідні для отримання соціальної послуги

-заява/звернення потенційного отримувача соціальної послуги;

- заява/звернення особи (осіб), якій (яким) стало відомо про кризову ситуацію, повідомлення про особу, яка постраждала від насильства в сім’ї;

-заява/звернення служб (медичних, правоохоронних, соціальних), державних та громадських організацій про кризову ситуацію, зокрема, що виникла внаслідок вчинення насильства в сім’ї.

3.

Форма надання послуги

- за місцем проживання отримувача;

- за місцем перебування отримувача соціальної послуги (заклад охорони здоров’я, заклад освіти, тимчасовий притулок, тимчасові мобільні пункти допомоги, місця перебування родичів та близьких постраждалих, тимчасове безпечне місце, тощо);

- в організації, яка здійснює кризове втручання.

4.

Термін надання послуги

Послуга надається негайно з моменту отримання інформації про кризову ситуацію до моменту усунення ризику, спричиненого кризовою ситуацією, або подолання обставин, які її спричинили. Строк надання не більше 72 годин з початку надання соціальної послуги, після чого для подолання складних  життєвих обставин особа чи сім’я отримує інші необхідні соціальні послуги.

5.

Соціальні групи

Особи, сім’ї, групи осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі постраждалим від насильства в сім’ї.

6.

Умови надання послуги

Безоплатно

7.

Правові підстави для надання соціальної послуги

Державний стандарт соціальної послуги кризового та екстреного втручання (наказ Мінсоцполітики від 01.07.2016 року № 716, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 20.07.2016року за № 990/29120).

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги

Суб’єкт, що надає соціальну послугу, може відмовити отримувачу соціальної послуги у її наданні, якщо суб’єкт не в змозі задовольнити потреб отримувача соціальної послуги.