Події

Українська національна культура красива, багатогранна, неперевершена. Основне завдання працівників культури а також майбутнього покоління – зберегти стародавні звичаї, обряди, пісні. Одним словом, давній  фольклор, на якому виховалося не одне покоління. Розвивати культуру в громадах самотужки складно і майже неможливо.

Дякувати Богу у нашій Мокрокалигірській сільській територіальній громаді є люди, яким не байдуже до нашого майбутнього. Щоб провести захід для людей потрібні кошти. На допомогу нам завжди  приходять спонсори,  керівники з великої літери. Сьогодні ми щиро дякуємо благодійному фонду «Разом з Кернел». Вони віднайшли кошти на наші останні три заходи, один з яких обласного значення. Це обласний фольклорний фестиваль «Писанка-2021». Завдяки коштам цього фонду були закуплені  кубки для переможців обласного свята. Були придбані медалі для переможців спортивних змагань. На театралізоване свято Івана Купала фонд виділив кошти на призи Купальської лотереї. За кошти цього фонду оформлено стенди Центру культури і дозвілля Мокрокалигірської сільської ради. Дякуємо Благодійному фонду «Разом з Кернел» за розуміння та підтримку нашої галузі. Надіємося, що і надалі Ви будете з нами.