Національна поліція інформує

В СТРУКТУРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ СТВОРЕНО ТА ДІЮТЬ ДЕПАРТАМЕНТ ГОЛОВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ТА ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ГУНП В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ, СЕРЕД ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ЯКИХ Є ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ПРАЦІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ ДИСЦИПЛІНИ І ЗАКОННОСТІ, А ТАКОЖ УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЛІЦІЇ. ВИ МОЖЕТЕ ЦІЛОДОБОВО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЗАЗНАЧЕНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЛІЦІЇ ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯМ ПРО НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ, КОЛЕГ ТА КЕРІВНИКІВ ПО СЛУЖБІ, ВИСЛОВИТИ СВОЇ ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО РОБОТИ ПІДРОЗДІЛУ ПОЛІЦІЇ АБО ЗАПРОПОНУВАТИ ІДЕЇ ДЛЯ ЇЇ ПОКРАЩЕННЯ. ТАКОЖ ЗА БАЖАННЯМ МОЖЕТЕ ВИСЛОВИТИ ПОДЯКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ЗА ЗРАЗКОВЕ ВИКОНАННЯ НИМИ СЛУЖБОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ.

ДО УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ГУНП В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ НА АНОНІМНИЙ ЧАТБОТ В МЕСЕНДЖЕРІ «TELEGRAM» ЗА ПОСИЛАННЯМ @Cherkasy_police_support_bot, ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НА СЛУЖБОВИЙ ТЕЛЕФОН (067) 178-40-01 АБО ЗАЛИШИТИ СВОЇ КОМЕНТАРІ НА ІНТЕРНЕТ СТОРІНЦІ https://www.facebook.com/profile.php?id=61553062450676

МИ ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДО СПІЛКУВАННЯ ТА ГОТОВІ ЗМІНЮВАТИСЬ НА КРАЩЕ!

Будь-яке посягання на статеву недоторканість іншої людини є сексуальним насильством.

Не мовчіть і не бійтеся про це повідомити! Адже замовчування таких випадків може призвести до їхнього збільшення.

‼️ Насильство – це не ок!

У рамках  міжнародної акції «16 днів проти насильства» нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства. Якщо Ви постраждали від домашнього насильства або стали його свідками, не мовчіть! Телефонуйте за номером 102. Підтримка завжди поруч!