Національна поліція інформує

Триває набір до штурмової бригади МВС «Лють». Кандидатами у лави підрозділу можуть стати як дійсні працівники поліції, так і громадяни серед цивільного населення.

Штурмова бригада МВС «Лють»: перетвори свою лють на зброю. Об’єднана штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Її бійці – вольові й вмотивовані воїни, готові захищати Україну і нищити ворога на всіх фронтах. Її основні завдання — проведення штурмових дій, знешкодження ДРГ і незаконних збройних формувань ворога, аеророзвідка, виявлення позицій та знищення противника.

Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1» – підрозділи поліції, яких об’єднала «Лють». Це - бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут  міста, що загартували бойовий дух кожного нашого воїна. У арсеналі «Люті» - бронетехніка, артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Грошова винагорода 33 тис. гривень + 10 тис. грн. преміальні.

Додатково будуть нараховуватися виплати, пов’язані з виконанням завдань з відсічі збройної агресії, а саме: до 100 тис. грн під час виконання бойових завдань.

Окрім того, поліцейські, як представники інших підрозділів сил оборони, які беруть безпосередню участь у війні протягом не менше 30-ти днів, отримують статус учасника бойових дій.

Національна поліція пропонує: достойну зарплату, додаткові виплати залежно від умов служби, безоплатну меддопомогу і санаторно-курортне лікування, можливість здобути освіту у відомчих вишах під час служби безплатно або пільгово; право на отримання житла коштом держави, грошову компенсацію за винайм житла; пільги після отримання статусу учасника бойових дій.

В СТРУКТУРІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ СТВОРЕНО ТА ДІЮТЬ ДЕПАРТАМЕНТ ГОЛОВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ТА ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ГУНП В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ, СЕРЕД ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ ЯКИХ Є ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОТРИМАННЯ ПРАЦІВНИКАМИ ПОЛІЦІЇ ДИСЦИПЛІНИ І ЗАКОННОСТІ, А ТАКОЖ УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЛІЦІЇ. ВИ МОЖЕТЕ ЦІЛОДОБОВО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЗАЗНАЧЕНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЛІЦІЇ ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯМ ПРО НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ, КОЛЕГ ТА КЕРІВНИКІВ ПО СЛУЖБІ, ВИСЛОВИТИ СВОЇ ЗАУВАЖЕННЯ ЩОДО РОБОТИ ПІДРОЗДІЛУ ПОЛІЦІЇ АБО ЗАПРОПОНУВАТИ ІДЕЇ ДЛЯ ЇЇ ПОКРАЩЕННЯ. ТАКОЖ ЗА БАЖАННЯМ МОЖЕТЕ ВИСЛОВИТИ ПОДЯКУ ПОЛІЦЕЙСЬКИМ ЗА ЗРАЗКОВЕ ВИКОНАННЯ НИМИ СЛУЖБОВИХ ОБОВ’ЯЗКІВ.

ДО УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОЇ ІНСПЕКЦІЇ ГУНП В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИ МОЖЕТЕ ЗВЕРНУТИСЯ НА АНОНІМНИЙ ЧАТБОТ В МЕСЕНДЖЕРІ «TELEGRAM» ЗА ПОСИЛАННЯМ @Cherkasy_police_support_bot, ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НА СЛУЖБОВИЙ ТЕЛЕФОН (067) 178-40-01 АБО ЗАЛИШИТИ СВОЇ КОМЕНТАРІ НА ІНТЕРНЕТ СТОРІНЦІ https://www.facebook.com/profile.php?id=61553062450676

МИ ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДО СПІЛКУВАННЯ ТА ГОТОВІ ЗМІНЮВАТИСЬ НА КРАЩЕ!

Будь-яке посягання на статеву недоторканість іншої людини є сексуальним насильством.

Не мовчіть і не бійтеся про це повідомити! Адже замовчування таких випадків може призвести до їхнього збільшення.
‼️ Насильство – це не ок!

У рамках  міжнародної акції «16 днів проти насильства» нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства. Якщо Ви постраждали від домашнього насильства або стали його свідками, не мовчіть! Телефонуйте за номером 102. Підтримка завжди поруч!