Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу

Рішення "Про затвердження плану з підготовки проектів регуляторних актів Мокрокалигірської сільської ради на 2023 рік"

Дата оприлюднення: 5 липня 2022 року

Рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Мокрокалигірської сільської ради"

Рішення "Про ставки орендної плати за земельні ділянки на  території Мокрокалигірської сільської ради"

Рішення "Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на території Мокрокалигірської сільської ради"

Рішення "Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Мокрокалигірської сільської ради"

Дата оприлюднення: 21 травня 2021 року

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Рішення «Про погодження проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2022 рік на території Мокрокалигірської  сільської ради»»

Додатки    Аналіз

Рішення «Про погодження проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінене від земельної ділянки на 2022 рік на території Мокрокалигірської сільської ради»»

Додатки  Аналіз

Рішення «Про погодження проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік на території Мокрокалигірської сільської ради»»

Додатки  Аналіз

Рішення «Про погодження проекту регуляторного акта «Про ставки орендної плати за земельні ділянки на 2022 рік на території Мокрокалигірської сільської ради»»

Додатки  Аналіз

Про погодження проекту регуляторного акта "Про ставки орендної плати за земельні ділянки на 2021 рік на території Мокрокалигірської сільської ради" (дата оприлюднення 19.05.2020р.)

Про погодження проекту регуляторного акта "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік на території Мокрокалигірської сільської ради" (дата оприлюднення 19.05.2020р.)

Про погодження проекту регуляторного акта "Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінене від земельної ділянки на 2021 рік на території Мокрокалигірської сільської ради" (дата оприлюднення 19.05.2020р.)

Про погодження проекту регуляторного акта "Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2021 рік на території Мокрокалигірської сільської ради" (дата оприлюднення 19.05.2020р.)

Положення про оренду  земельних ділянок комунальної власності Мокрокалигірської сільської ради Катеринопільського району Черкаської області (дата оприлюднення 18.10.2019р.)

План виконавчого комітету Мокрокалигірської сільської ради діяльності з підготовки регуляторних актів на 2018 рік.

Проект рішення "Про  погодження проекту рішення "Правила розміщення зовнішньої реклами на території Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади Черкаської області""

Про погодження проекту рішення сільської ради «Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів   для абонентів комунального підприємства «Комунальник»»​

Про погодження  проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінене від земельної ділянки на 2019 рік на території Мокрокалигірської сільської ради»     (Додаток 1, Додаток 2)

Про погодження  проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2019 рік на території Мокрокалигірської сільської ради»     (Додаток1Додаток2)

Про погодження  проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2019 рік на території Мокрокалигірської сільської ради»        (Додатки)

З метою запобігання вчинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції та врахувавши пропозиції Антимонопольного комітету України Черкаського обласного територіального відділення Мокрокалигірська сільська рада оприлюднює Правила розміщення зовнішньої реклами на території Мокрокалигірської ОТГ розроблені з урахуванням вимог чинного законодавства.

Правила розміщення зовнішньої реклами на території Мокрокалигірської обєднаної територіальної громади Черкаської області

Дата оприлюднення: 22 травня 2019 року

Рішення «Про погодження проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік на території Мокрокалигірської сільської ради»»      Аналіз

Рішення «Про погодження проекту регуляторного акта «Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінене від земельної ділянки на 2020 рік на території Мокрокалигірської сільської ради»»                                                              Додатки  Аналіз