Пенсійний фонд інформує
Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області
Телефон "гарячої лінії" (04742) 2-31-67
Багатоканальний телефон "гарячої лінії" 0 800 504 801
Графіки прийому громадян на віддалених робочих місцях
Уряд передав повноваження щодо виплати субсидій та пільг Пенсійному фонду України
https://rada.info/upload/users_files/26425027/35f621a82d909ff2254ad43dc8cae9cd.pdf
Сервіс "Електронна трудова кннижка"
Перерахунок пенсії з 1 липня 2022 року
КОНСУЛЬТАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ»
Головне управління Пенсійного фонду України в умовах воєнного часу продовжує працювати у штатному режимі.
Для вирішення пенсійних питань рекомендуємо залишатися у безпеці та звертатися для отримання роз’яснень чи консультацій в телефонному режимі.
ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ» ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ:
– для цивільних пенсіонерів – (0472) 36 08 01
– для пенсіонерів силових структур – (0472) 54 43 55
– телефон приймальні ГУ – (0472) 33 64 66
ТЕЛЕФОНИ «ГАРЯЧИХ ЛІНІЙ» СЕРВІСНИХ ЦЕНТРІВ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ:
Перерахунок пенсійних виплат із першого грудня 2021 року
ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ ТА ДОСТАВКИ ПЕНСІЇ І ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ
ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ
Електронні сервіси Пенсійного фонду України –
сервіси майбутнього
Нові онлайн-сервіси Пенсійного фонду України
Пенсійний фонд в Катеринопільському районі пояснюють жителям району, чому саме офіційне працевлаштування має значення
Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області разом із колегами з Управління Держпраці та Державної податкової служби в області реалізують заходи, передбачені дорученням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. У регіоні вони проводять широку інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, які працюють у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, відвідують підприємців на робочих місцях та надають консультації роботодавцям та їхнім працівникам. Пояснюють здебільшого переваги офіційного працевлаштування та сплати страхових внесків у повному обсязі, використання нових електронних сервісів Пенсійного фонду, наголошують на цінності кожного місяця страхового стажу. Про виявлені факти здійснення фізичними особами підприємницької діяльності без державної реєстрації оперативно інформують Державну податкову службу в області для відповідного реагування.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що у зв’язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати з 01 січня 2020 року зросли і штрафи для роботодавців за порушення законодавства про працю. Для прикладу, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудових відносин, оформлення працівників на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного соціального внеску передбачено штраф у розмірі 141 690,00 гривень.
Водночас штраф не є самоціллю контролюючих органів. Важливіше, щоб громадяни усвідомили мету офіційного оформлення трудових відносин, змінили своє ставлення до цього питання, а суспільство в цілому характеризувалося високою культурою сплати страхових внесків.
Кожен має розуміти: офіційне працевлаштування працівників – це соціальні гарантії (оплачувана відпустка, страхові виплати у разі хвороби, безробіття), трудові права та гідна пенсія.
Довідково. Перевірити наявність та тривалість свого страхового стажу застраховані особи можуть, зареєструвавшись на вебпорталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua).