Колектив « Надвечір'я» в Кузьминій Греблі

Дата: 26.09.2017 08:40

24 вересня в мальовничому  селі Кузьмина Гребля, що на Христинівщині, відбувся ІІ регіональний тур обласного мистецького свята «Мистецька толока». Свято,  на яке з’їхалося дуже багато аматорських  колективів різних видів мистецтва та окремих виконавців.

Нашу  Мокрокалигірську громаду на  святі представив народний аматорський фольклорний колектив «Надвечір'я»- Мокрокалигірського  СБК . Колектив виконав два твори. Стародавню українську народну пісню «Ой на горі сухо, сухо» та українську народну жартівливу пісню «Ой дьор я гуляла».  Гаряче аплодували глядачі нашим артистам – аматорам , а ще з глядацької зали  було чути вигуки: «Молодці!».

Учасники колективу «Надвечір'я» та працівники культури щиро дякують голові

громади В.В . Пипі та спонсору О.М.Бабченку за фінансову підтримку та розуміння.