ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 17.03.2017 09:32

З нагоди відзначення Дня українського добровольця в загальноосвітніх навчальних закладах Мокрокалигірської об'єднаної територіальної громади відбулися святкові урочисті заходи.

В Мокрокалигірській ЗОШ І-ІІІ ступенів  святковий день розпочався урочистою лінійкою «Герої серед нас».

Потім учні радо вітали учасника бойових дій Могилу Олександра Вікторовича і слухали його розповіді про звитягу та мужність українських воїнів.

В Ярошівській ЗОШ І-ІІІ ступенів була показана мультимедійна презентація «Україна сильна своїм військом».

З 1400 до 1500 відбувся флешмоб в Ярошівській та Мокрокалигірській ЗОШ І-ІІІ ступенів, в якому взяли участь 104 учні.