14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

Дата: 16.03.2018 09:41

14 березня в Україні  відзначається  День українського добровольця.

На території  Мокрокалигірської громади проживають 5 добровольців АТО. Це:

Будник Аркадій Борисович   ( с. Мокра Калигірка)

Могила Олександр Вікторович (с. Мокра Калигірка)

Ус  Ігор  Володимирович  (с. Суха Калигірка)

Школьний Віктор Глібович (с. Ярошівка)

Ярмілко Руслан Михайлович  (с. Суха Калигірка)

Шановні добровольці!

Вас називають справжніми українцями, тих, хто першими – за покликом душі та серця – стали на захист своєї країни.
Ви – справжні герої, лицарі духу, добра та відданості, які не чекали винагороди за свою справу. Саме так вас оцінює український народ, щастя й свободу якого ви пішли захищати у березні 2014 року.
Ваш подвиг назавжди буде вписаний у скрижалі історії як взірець патріотизму для кожної чесної людини.
Дякуємо Вам за ваш героїзм, за мужність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини!

Ви і сьогодні у перших лавах захисту незалежності Батьківщини, і країна й досі пересвідчується, що ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!
Щиро бажаємо вам миру, здоров’я, благополуччя та злагоди вашим родинам. Бажаємо всім нам стояти пліч-о-пліч у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність нашої святої української землі.
Слава Україні !

З повагою сільський голова Мокрокалигірської сільської ради В.В.Пипа

14 березня 2018 року в Мокрокалигірській школі відбувся виховний захід  «Вони для нас виборюють життя…»

Всіх добровольців, за поданням сільського голови Пипи В.В.,  нагороджено медаллю  «Доброволець АТО»