Одне з наймістичніших і найпопулярніших слов’янських свят - Іван Купала відзначають в ніч з 6 на 7 липня. Воно здавна вважається святом молоді і кохання, у цей день дівчата плетуть вінки, хлопці стрибають через вогнище та шукають цвіт папороті.

Дата: 06.09.2016 09:44

Традиційно на свято Купала відділ культури запросив своїх гостей поринути в незабутню атмосферу давніх народних гулянь та долучитися до традиційних обрядів.

Фото без опису   Фото без опису

До уваги відвідувачів була запропонована можливість подивитися чудову концертну програму, за участю талантів громади, поласувати українськими стравами та напоями, пускання вінків на воду, стрибки через багаття, веселі конкурси та багато іншого.

Фото без опису   Фото без опису