15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 02.03.2018 11:35

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах. А їх на території нашої громади 21 особа. Це :

Бабенко Василь Володимирович

Сьобко Сергій Миколайович

Шапалов Микола Миколайович

Яковенко Микола Іванович

Ви, сини України,  чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо ваш героїзм і звитягу. Ми захоплюємося вашими найкращими людськими якостями.

Героїзм та самопожертву всі герої  проявляли під час виконання військового обов'язку в повоєнні роки на території понад двадцяти держав   не посоромивши своєї честі та гідності.

З 1979 до 1989 рр близько 150 тисяч українців пройшли саме через Афганську війну, 3290 наших співвітчизників з неї не повернулися живими. Кількість інвалідів фактично неможливо визначити, адже крім фізичних ран кожен воїн зазнав душевних травм, які ще й досі непокоять кожного, хто пройшов через те пекло.

Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддали своє життя, виконуючи солдатський обов’язок,  вклоняємося їхній мужності.

Багато хто з воїнів-інтернаціоналістів приймали та  приймають дієву  участь в бойових операціях на Південному Сході України,  захищаючи рідну землю  від Російського агресора,  сепаратистів та найманців-бойовиків.

Від  депутатського корпусу, виконкому сільської ради та від себе особисто висловлюю шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям  за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі. Зичимо всім міцного здоров'я, миру, щастя й добра, впевненості у завтрашньому дні, оптимізму, успіхів, благополуччя вам та вашим родинам!

З такими словами звернулася сільський голова Мокрокалигірської сільської ради ОТГ Вікторія Вікторівна Пипа на урочистих заходах, які відбулися 14 лютого 2018 року в Мокрокалигірському сільському Будинку Культури.