МИ В ГРОМАДІ ЖИВЕМО І ЯК СЛІД ВСЕ РОБИМО.

Дата: 02.09.2017 12:03

Це дійсно так. З часу створення Мокрокалигірської об’єднаної територіальної громади багато чого змінилося у нашому культурному житті .

Змінилися самі ми . А правильніше буде сказати , стараємося змінити наші стереотипи і працювати по новому , по сучасному, шукаючи різноманітні  форми і методи роботи . Така вже в нас професія цікава , не звичайна , почесна а разом з тим важка.

Всі працівники -  культармійці  постарались на славу , готуючись до Дня народження нашої громади, яке ми відзначали 2 вересня.

Клубники разом з бібліотекарями відбирали все цікаве , доречне,найкраще щоб сподобалося глядачам . І ми думаємо нам це вдалося . Активними в організації та проведенні  свята були і жителі громади , а особливо молодь і діти.

Розпочалося свято хореографічною композицією «Україна»,соліст – Костянтин Юшта . Окрасою всього заходу були танці , учасниками яких є діти та молодь Мокрокалигірської ОТГ ,а підготувала  їх Катерина Костюшко , молодий спеціаліст –хореограф . З її приходом активно запрацював  хореографічний гурток.

У святкових заходах були задіяні учасники всіх чотирьох  сіл громади. Ведучі святкової програми Ілля Мар’ян – учень Мокрокалигірської  ЗОШ ,активний учасник обласних  та місцевих масових заходів , конкурсів та студентка Канівського коледжу культури і мистецтв - Оксана Будник також активна учасниця масових заходів , що проходять у громаді та за її межами  ,зачарувала присутніх чудовою грою на саксофоні. Молоді , енергійні , ініціативні , а ще горді за розквіт громади ведучі заходу . Вони задали піднесений тон всього концерту , вміло вели програму.

Аналізуючи виступи вокально – хорових колективів ,зокрема :жіночого вокального

гурту « Бабине літо»-Єлизаветського СБК , вокального ансамблю «Чебреці» -Ярошівського СБК , вокального  ансамблю « Мальви» - Сухокалигірського СБК  та

народного аматорського фольклорного  колективу « Надвечір’я»-Мокрокалигірського СБК  можна сказати , що ці колективи значно покращили свою виконавську майстерність та професіональний рівень . А з придбанням нових сценічних костюмів  ще й гарний естетичний вигляд на сцені . Великих зусиль доклали їхні керівники та учасники :Раїса Геращенко, Петро Колодюк ,Галина Ступак, Геннадій Малий, Галина Копейка , Тетяна Говрас , Сергій Говрас ,Анатолій Степанок .

Цікавими і доречними були їхні виступи.

Не можна не згадати солістів святкового концерту,а їх у нас дуже багато.

Серед найменших слід відмітити: Анастасію Варяницю, Віолетту Дяченко, Дашу Стрєлкову, Юліану Майорову,Євгенію Драгу,Анастасію

Поцелуйко,Аліну Колодюк,Діану Тимчук,Софію Галошу. Серед молоді активними були Костянтин Юшта,Маргарита Машкаренко, Любов Марусяк, Валентина Товтин, Яна Ковальчук,Оксана Будник,Яніна Біляк,Петро Колодюк,Людмила Кокоуліна,Наталія Когут  .Знавці дотепного гумору подарували нам жителька: с.Єлизаветка-

Ольга Шпак ,жителька с.Суха Калигірка-Ольга Кузьменко . Талановита дівчинка-

Вікторія Фертюк вміло прочитала вірш місцевої поетеси Ольги Некрученко.

Приємно що з кожним наступним заходом рівень культури в громаді зростає. А це

тому , що створилися і систематично працюють нові гуртки художньої самодіяльності

активно працюють вокальні ансамблі , колективи художньої самодіяльності.

Нашу новостворену громаду почули ,до нас приїздять гості , відомі артисти. Так на

День народження громади до нас завітали : вокальне тріо  – «Барви» м.Черкаси ,

група «Орфей» також з м.Черкаси .

Всі жителі громади та учасники свята щиро вдячні спонсорам цього заходу. Без їхньої матеріальної підтримки цей захід не був би  таким цікавим , багатим і веселим.