День молоді в с.Суха Калигірка

Дата: 30.06.2017 12:30

25 червня 2017 року в с.Суха Калигірка відзначали День молоді та річницю відкриття дитячого майданчика. Староста села Присяжнюк Д.В., депутат Мокрокалигірської сільської ради Химич В.Л., директор СБК Геращенко Р.В. за фінансової підтримки директора ТОВ ім.Гетьмана Бабченка О.М. організували для жителів села цікаву та насичену розважальну  програму, приготування каші.

В святковому концерті взяли участь аматорські колективи: «Чебреці» с.Ярошівка, «Бабине літо» с.Єлизаветка, «Мальви» с.Суха Калигірка. Порадували гостей виконавці сучасних естрадних пісень Софія Галоша, Ліна Фесенко, Галина Джумаєва, Яна Ковальчук.

Цікавою була і спортивна програма. Любителі футболу мали змогу спостерігати за грою футбольних команд сіл громади.