Звання несемо з гідністю

Дата: 21.02.2017 12:57

Народний аматорський фольклорний колектив «Надвечір'я» брав учать в обласному огляді фольклорних колективів, який проходив минулої неділі в Золотоніському районному Будинку культури.

«Ми приїхали з далекої дороги.

Мокра Калигірка - мальовниче село.

І привезли для вас друзі, колеги,

Пісні прадавні краю свойого».

- Саме такими словами директор сільського Будинку культури с. Мокра Калигірка Т.В. Говрас представила народний аматорський фольклорний колектив «Надвечір'я» на обласному огляді фольклорних колективів, який проходив минулої неділі в Золотоніському районному Будинку культури. Сім районів представили своїх кращих аматорів сцени.

- Колектив «Надвечір'я» гідно несе  почесне звання «народний»- таку оцінку дала методист по фольклору Черкаського обласного центру народної творчості Н.М.Сайченко після його виступу.

Наш колектив  виконував чотири  прадавні твори з репертуару наших прабабусь.  Глядачі бурхливими оплесками та вигуками «Браво» проводжали Мокрокалигірчан зі сцени.

Концерту передували виставки майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. Нашу громаду  представила вишивальниця с. Мокра Калигірка Л.І.Пономаренко. Її вишивки найбільше виділялися поміж усіх робіт майстрів області.

Колектив «Надвечір'я», працівники сільського Будинку культури щиро вдячні голові громади В.В.Пипі, депутатському корпусу, підприємцям за придбання нових сценічних костюмів, взуття, виділенні коштів для проведення різних заходів. Завдяки такій підтримці культура в громаді процвітає.