УЧАСНИКИ МОКРОКАЛИГІРСЬКОЇ  ОТГ ЗДОБУЛИ НАГОРОДИ

Дата: 06.03.2018 16:53

Про таланти не потрібно багато говорити, вони кажуть самі за себе.

Саме  так і сталося. 6 березня в м. Черкаси ,в приміщенні обласного художнього музею відбувся обласний конкурс читців «Тарасова вершина», присвячений 204-ій річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.

Нашу Мокрокалигірську громаду представили на цьому конкурсі Олег Черкасов, Ілля Мар'ян та Вікторія Онищенко. Це наші юні і талановиті зірочки, активні учасники майже всіх заходів та мироприємств, що проходять у закладах культури громади та за її межами. Поїхати на конкурс згодилися без вагань, тому , що впевнені в своїх силах. Звичайно прийшлося потрудитися , але результати їх виступів того варті. В конкурсі оцінювалися: виконавська майстерність, сценічний одяг , акторські дані.  За підсумками компетентного журі Олег Черкасов та Ілля мар'ян отримали перемогу та нагороджені дипломами ІІ ступеня у номінації «Студенська молодь»-старший шкільний вік , Віка Онищенко отримала в цій номінації диплом ІІІ ступеня, а в номінації « Авторські твори» всі троє учасників отримали дипломи ІІІ ступеня. Це висока нагорода для наших дітей , тому що учасників з усієї області з'їхалося на цей конкурс більше сорока осіб.

Дякуємо учасникам за талант та гарні виступи. Бажаємо так триматися і надалі. Душа радіє від того , що молодь цікавиться мистецтвом , приймає участь

у культурному житті громади . Такі молоді люди ніколи не підуть бити вікна , псувати меблі, розмальовувати стіни в громадських місцях ...

Вони духовно багаті , виховані , добрі і талановиті.