Віват, талант!

Дата: 19.04.2018 15:13

19 квітня 2018 року у Будинку культури с.Мокра Калигірка відбувся фестиваль дитячої творчості «Віват, талант!», в якому взяли участь учні Ярошівської та Мокрокалигірської загальноосвітніх шкіл І – ІІІ ступенів.

Вже другий рік поспіль метою фестивалю є відродження й примноження надбань національної культури; виявлення і підтримка обдарованих дітей; сприяння потреби в дітей духовного самовдосконалення; формування національно-патріотичних почуттів; надання можливості кожній дитині спробувати свої сили у різних жанрах художньо-естетичного напрямку, розкрити свій особистісний творчий потенціал. Свою творчість юні таланти презентували у таких номінаціях як естрадний вокал , вокальні колективи. хореографія та театральне мистецтво. Перед виходом на сцену учасники не приховували хвилювання, але завдяки підтримці своїх учителів, глядачів кожна дитина почувала себе зіркою.

Яскраві композиції, розмаїття національних костюмів, вдало підібрані номери, оригінальні виступи вихованців шкіл надовго запам’ятаються всім присутнім у залі.

У цей день відбулася виставка, на якій свої творчі доробки представили члени гуртків освітніх закладів громади «Чарівний олівець», «Майстерність», «Умілі ручки» тощо. Кожен учасник фестивалю отримав приз-нагороду, які вручила голова Мокрокалигірської ОТГ Вікторія Вікторівна Пипа від постійного спонсора – директора ТОВ «Гетьман» Олега Миколайовича Бабченка.

Такі події особливо надовго запам'ятовуються дітям, пробуджують в їх сердечках добро і радість, любов і надію, бажання стати кращими.