Ми пам'ятаємо, ми сильні

Дата: 23.11.2018 15:04

23 листопада в усіх селах Мокрокалигірської ОТГ були проведенні заходи  з вшанування жертв Голодомору  1932-1933 років .

Цими подіями переймається вся Україна. Жителі нашої ОТГ, керівники організацій,  представники трудових колективів,  учні шкіл, учні  БРЦПО  села Мокра Калигірка взяли участь у траурних мітингах, покладали квіти до пам’ятних знаків, які знаходяться на території їхніх населених пунктів.

Голова Мокрокалигірської об'єднаної територіальної громади – Вікторія Вікторівна Пипа закликала всіх людей переосмислити нашу історію, її трагічні  сторінки, які примушують стискатися людські серця. Голодомор 1932-1933 років повинен стати трагічним уроком, щоб подібні людські трагедії не повторились ніде і ніколи. ЇЇ промову продовжили виступи учнів шкіл. Діти з розумінням цього страшного лиха, у своїх виступах визнали , що найсвятіший обов'язок підростаючого покоління – зберегти пам'ять про тих, хто пережив цю страшну трагедію.

Наші проведені заходи стали своєрідною панахидою за померлими.

Вклоняємось пам'яті мільйонів українських людей, які загинули мученицькою смертю від голоду, пам'яті тисяч українських сіл і хуторів, що щезли з лиця Землі після найбільшої з трагедій ХХ століття.