Жінко, ти завжди велична!

Дата: 07.03.2019 20:37

7 березня в Мокрокалигірському СБК відбувся святковий концерт до Свята всіх жінок.

Свято відбулося, як завжди , на найвищому рівні.

Танці змушували широко відкривати рот від захвату, а від пісень наших  талантів у багатьох присутніх котилися сльози, адже це пісні про найдорожчих нам людей мам, бабусь, донечок, сестричок.

Фото без описуФото без опису

Мініатюра про весілля, яку подарували глядачам Юля Поліщук та Віка Онищенко, завела їх так,  що вони  просто падали зі сміху.

Несподіванкою для глядачів став показ уривку з вистави «Наймичка» Т.Г. Шевченка, який підготували працівники Мокрокалигірського СБК та жителі села. По самій публіці і по її аплодисментах, було зрозуміло, що вистава сподобалася всім.

Від усіх артистів, від жителів сіл громади дякуємо всім, хто організовує  такі чудові заходи,свята, адже це культурний розвиток молоді, дітей та приємний відпочинок жителів. Особлива вдячність голові громади В.В.Пипі та постійним спонсорам , які підтримують фінансово,  розуміють і допомагають розвивати та збагачувати талантами наш край.

Фото без описуФото без опису

Спонсорами цього свята стали О. М. Бабченко, керівник СТОВ імені В.Гетьмана, який привітав жіноцтво красивими трояндами, ТОВ агрофірма «ХЛІБОРОБ» та благодійний фонд "Разом з «КЕРНЕЛ»" вручили всім присутнім смачний святковий коровай.