З добром до людей

Дата: 08.05.2019 16:13

За доброю традицією, що склалася у нашій громаді, напередодні свята Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні із заслуженою шаною і подякою звертаються до людей похилого віку , ветеранів праці, учасників бойових дій  голова В.В.Пипа, начальник Мокрокалигірського територіального центр соціального  обслуговування  С.А.Волик та  наші партнери і спонсори.   Адже відомо, що доброта і увага  є найціннішим скарбом, які особливо цінуються  у наш нелегкий час.

Тож Мокрокалигірський територіальний центр  соціального обслуговування, сільський  голова , жителі громади  висловлюють подяку Директору  Фонду “ Разом з Кернел» Потоцькому  І. М., директору ТОВ  «Сиророб»  Смирнову О. В. , директору ФГ «Мрія» Волошину Р. В., ТОВ  ім.. Гетьмана Вадима Петровича  Бабченку О. М. за спонсорську допомогу у придбанні 49 комплектів постільної білизни та продуктових наборів для  привітання учасників бойових дій  , членів сімей загиблих, які проживають  на території Мокрокалигірської сільської   ОТГ .

Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії та наснаги у всіх y Ваших справах.

Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість