Спілкуємося ефективно

Дата: 15.09.2020 13:01

З метою сприяння шукачам роботи у оволодінні навиками ефективної  комунікації як основи взаємодії фахівцями Катеринопільської районної філії було проведено семінар-тренінг «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Під час семінару-тренінгу учасники дізнавалися які помилки найчастіше допускаються при співбесіді, які основні перешкоди виникають при підготовці до співбесіди, яким чином потрібно  презентувати  себе перед потенційним роботодавцем.

В ході обговорення та виконання визначених фахівцем центру зайнятості завдань учасники дізналися, як домовитися про співбесіду по телефону, як надіслати резюме та мотиваційний лист, як підготуватися до зустрічі з роботодавцем та отримали поради щодо психологічних аспектів підготовки.

Зауважимо, що такі заходи дозволяють шукачам бути більш активними при співбесіді та отримувати більшу результативність у пошуку омріяної роботи.