Сезонні роботи на Катеринопільщині набирають обертів

Дата: 08.04.2021 17:08

З березня місяця Катеринопільська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості розпочала роботу в частині укомплектування вакансій сезонного характеру. Це саме ті вакансії, що надали роботодавці для формування Банку перспективної потреби у сезонних працівниках на поточний рік.

За словами директорки районної філії Тетяни Кондратенко це дає можливість вчасно, без зволікань підбирати відповідних працівників, при необхідності, для підібраних претендентів, організовувати професійне навчання або підвищення кваліфікації. В березні 12 безробітних пройшли навчання на замовлення роботодавців на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Спеціальне навчання з питань безпечного виконання робіт з пестецидами та агрохімікатами» і всі вони працевлаштовані за направленням служби зайнятості.

«Сезонні роботи на Катеринопільщині набирають обертів, - зазначила керівник філії . - На сьогодні понад 160 працівників за направленням районної філії працевлаштовані на такі роботи».