Співпраця з роботодавцями.

Дата: 01.09.2021 16:47

Постійна взаємодія та співпраця з роботодавцями, налагодження сталих партнерських відносин з новоутвореними суб’єктами господарювання  є одним із основних завдань фахівців Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Щодня фахівцями проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців, презентуються послуги служби зайнятості, проводяться семінари. Фахівці інформують роботодавців про переваги співпраці та можливості використання електронних сервісів Державної служби зайнятості. Систематично проводиться вивчення потреб роботодавця та надання допомоги щодо укомплектування вакансій, у тому числі і методами рекрутингу.

Протягом січня – серпня поточного року 121 роботодавець подав до районної філії 476 вакансій. Укомплектовано 449 вакансій, або 94,3%. Середня заробітна плата по вакансіях склала 7072 гривні.

Дякуємо кожному роботодавцю за плідну співпрацю зі службою зайнятості та сподіваємося на те, що спільними зусиллями ми разом зможемо поліпшити ситуацію на ринку праці.

Адреса Катеринопільської районної філії : смт Катеринопіль, вул. Соборна, 55а.

Телефони : (04742) 30103, 30064

Електронна адреса : 2357@сkocz.gov.ua