Платниками податків Черкащини за 10 місяців 2021 року до бюджетів усіх рівнів сплачено понад 13 млрд гривень зборів та платежів

Дата: 04.11.2021 23:40

Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Черкаській області Антон Царюк, платниками податків Черкаської області за січень-жовтень 2021 до бюджетів усіх рівнів сплачено 13,3 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано

• на 1,9 млрд  грн, або на 16 відсотків більше податків, зборів та платежів.
  • державного бюджету України сплачено 5,9 млрд грн, що на                737 млн грн, або на 14 відсотків більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.
  • бюджети Черкаської області отримали 7,4 млрд грн, що на          1,1 млрд грн, або на 18 відсотків більше податків, зборів та платежів.
  • перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 5,4 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2020 року внеску перераховано на 850 млн грн більше.
      • Царюк висловив подяку сумлінним платникам за вчасно сплачені податки.