Звіт про проведення заходів згідно розпорядження КМУ від 25.11.2022р № 1055 в ЗДО (ясла-садок) «Ромашка» с.Мокра Калигірка «День пам"яті жертв голодомору 1932- 1933рр»

Дата: 06.12.2022 16:23

Багато трагедій пережив український народ , але жахливішого лиха , як Голодомор 1932 -33 р історія не знає. Голодомор одна з найстрашніших катастроф.

Фото без опису   Фото без опису

Традиційно в четверту суботу листопада в Україні відзначають пам’ятний день Жертв Голодомору 1932 – 33 р

25 листопада 2022 року в нашому закладі також було проведено ряд заходів до Дня пам"яті жертв голодомору:

Оформлено куточок пам"яті жертві голодомору 1932 -33 р (вихователь Немазана Надія)

Діти середньої групи переглянули відеоролик до Дня пам"яті жертв голодомору ( вихователь Костогриз Наталія)

Вшанування  пам’яті жертвам голодомору 1932 – 33 р (Працівники ЗДО)

Вихователь старшої групи Анна Загоруй провела бесіду до Дня пам"яті жертв голодомору та разом з вихованцями зробили об"ємну аплікацію свічечки.