ПІДРОЗДІЛИ ДМС РОЗПОЧАЛИ НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОДНОЧАСНОГО ОФОРМЛЕННЯ ID-КАРТКИ ТА ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА

Дата: 22.02.2023 14:23

З 23 травня 2022 року підрозділи Державної міграційної служби України розпочали надавати послуги з одночасного оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Підстави для отримання послуги:

- у разі оформлення ID-картки вперше в 14 років;

- у разі втрати документів або їх обміну у зв’язку зі зміною персональних даних.

За отриманням послуги можна звертатись до:

• територіального підрозділу ДМС;
  • центру обслуговування «Паспортний сервіс»;
  • центрів надання адміністративних послуг (тих, які надають послуги з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон).

Вартість послуги*:

• 450 + 856 грн. (у разі оформлення протягом 20 робочих днів);
  • 820 + 1496 грн. (у разі термінового оформлення протягом 7 ( для паспорта громадянина України для виїзду за кордон) та 10 ( для паспорта громадянина України у вигляді картки)  робочих днів).

Звертаємо увагу, що на період дії воєнного стану можливі затримки з оформленням паспортних документів.

*у разі звернення в 14 років вперше вноситься плата лише за послугу оформлення закордонного паспорта, надання послуги термінового оформлення документів у цьому випадку відсутня

Для оформлення документів, чекаємо Вас за адресою : смт Катеринопіль, вулиця Семена Гризла,12, тел. (04742) 222301

Завідувач Катеринопільського сектору                                                                                    УДМС у Черкаській області                                      Марія КРАМАРЕНКО