12 вересня 2023 року фахівцями Катеринопільського відділу Звенигородської філії проведено виїзну робочу нараду в Мокрокалигірській територіальній громаді.

Дата: 22.09.2023 08:58

Участь у заході прийняли  голова села Вікторія ПИПА, старости сіл, керівники підприємств та організацій, підприємці, які здійснюють діяльність на території громади.

Темою для обговорення були:

Активні програми Державної служби зайнятості по підтримці роботодавців, в тому числі компенсації за працевлаштування різних категорій безробітних громадян;

-діючі урядові грантові програми з підтримки бізнесу в України, програма "Грант для ветеранів та їх подружжя";

- можливість  пройти перенавчання або підвищення кваліфікації за допомогою Служби зайнятості, в тому числі отримавши ваучер;

Послуги та сервіси, спрямовані на сприяння у працевлаштуванні внутрішньо переміщених осіб. Всеукраїнська інформаційна компанія «Робота для ВПО: ти потрібен»