«Газмережі» продовжують розподіляти газ клієнтам із Черкащини

Дата: 03.06.2024 11:46
Кількість переглядів: 20

«Газмережі» залишаються діючим оператором газорозподілу на території Черкаської області. Компанія діє на підставі постанови НКРЕКП від 26.12.2022 №1839 (в редакції від 30.04.2024 №822).

Фото без опису

Надійну доставку газу в регіоні забезпечує Черкаська філія. Фахівці обслуговують клієнтів із Черкас, а також Черкаського, Звенигородського, Золотоніського й Уманського районів. Для цього підприємство має необхідний аварійний запас матеріалів та спецтехніку.

«Газмережі» звертаються до споживачів із проханням критично оцінювати та перевіряти інформацію, яка пов’язана з обслуговуванням газових мереж на території Черкащини.

Звертаємо увагу:

• Будь-яку додаткову інформацію можна дізнатись в найближчих Центрах обслуговування клієнтів Черкаської філії.
  • У телефонному режимі консультації з питань споживання та розподілу «блакитного палива» надають оператори Контакт-центру за номерами 066-300-2-888 (Vodafone); 098-300-2-888 (Kyivstar); 093-300-2-888 (Lifecell).

У разі підозри на витік газу в будь-який час доби звертайтесь до аварійно-диспетчерської служби за номером 104.